BETandWIN - Gra to Twoje życie

Bonus Bet-at-home

Wejdź TUTAJ, a następnie przeczytaj nasz tutorial. W ten sposób masz pewność, że odbierzesz bonus Bet-at-home - załóż konto

Nowi gracze Bet-at-home już na samym wejściu na stronę zostaną zaskoczeni przyjemną informacją. Otóż okazuje się, że po rejestracji jest do odebrania bonus Bet-at-home w wysokości 350 złotych.

Jak odebrać bonus Bet-at-home?
Bonus dla nowych, przyznawany jest tym graczom, których konto zostanie zatwierdzone przez administracje serwisu Bet-at-home. Gracz otrzymuje wtedy swój login (jest to przydzielony numer), oraz może się zalogować na podane przy rejestracji hasło. Następnie gracz, który chciałby odebrać bonus Bet-at-home, powinien skorzystać z opcji ,,wpłata" i wpłacić na konto bukmachera wybraną przez siebie kwotę - tutaj jedną z metod jest przelew bankowy, ale dochodzą także szybkie płatności typu przelewy24, moneybookers, paypal, czy też neteller.

Sedno bonusu Bet-at-home
Po zaksięgowaniu przelewu przez firmę Bet-at-home, przychodzi czas na odebranie bonusu Bet-at-home. Dodajmy, że przy przelewach bankowych pieniądze mogą iść nawet do kilku dni. Szybkie płatności działają jednak online. Jak odebrać bonus? To nic trudnego! Musimy tylko odszukać podstronę ,,realizacja bonusu", a następnie wpisać kod: FIRST - potem pozostaje nam czekać, aż bukmacher zatwierdzi bonus. Wysokość bonusu w Bet-at-home to 50% od pierwszej wpłaty, ale też nie więcej niż 350 PLN. Najlepiej w tym wypadku wpłacić równowartość 700 PLN, wtedy do konta zostanie dopisane 350 PLN i w sumie będziemy mieli 1050 PLN. Pieniądze te należy przeznaczyć na zakłady bukmacherskie w Bet-at-home - w każdym miesiącu do wyboru mamy kilka tysięcy zdarzeń.

No dobra, a jak wypłacić bonus Bet-at-home?
Bonus Bet-at-home można wypłacić dopiero wtedy, gdy gracz obróci wpłaconą kwotą, oraz depozyt czterokrotnie, po minimalnym kursie zakładu 1,70. Na czym to polega? Polega to na tym, że jeśli gracz wpłacił 700 PLN, musi obstawić zakłady za 4200 PLN ([700 + 350] * 4.

Jeden bonus w Bet-at-home przypada tylko jednemu właścicielowi konta. Nie ma możliwości łączenia bonusu Bet-at-home z innymi bonusami, bądź też promocjami u bukmachera Bet-at-home. Promocja dostępna jest od 18 lat.